Presbitérium

2018

Presbiterek névsora

A VÁSÁROSNAMÉNYI REFORMÁTUS EGYHÁZKÖZSÉG ÚJ TISZTSÉGVISELŐI
2018. 01. 01.


GONDNOK

Ács Ferenc

PRESBITEREK

  1. Ács Ferenc
  2. Dr. Balázsy Erzsébet
  3. Csalah Attila
  4. Csobolya László
  5. Deák Zoltán
  6. Debreceniné Szabó Éva
  7. Domokos R. István
  8. Filep István
  9. Juhász Istvánné
  10. Juhász Sándor
  11. Kántor János
  12. Kiss István
  13. Koncz Béla
  14. Kónya Ferenc
  15. Dr. Kósa Levente
  16. Kovács Gyula
  17. Lapos Tibor
  18. Lapos Zoltánné
  19. Mándi Zoltán
  20. Maros József
  21. Miklovich Géza
  22. Mile Károly
  23. Páll Endre
  24. Révész S. Gyula
  25. Szabóné Széles Erzsébet
  26. Szilágyiné Bodnár Anett
  27. ifj. Szűcs László
  28. Toldi Zsigmond
  29. Tóth András
  30. Tóthné Baráth Mária
  31. Uszkay Bertalan
  32. Varga György

Presbiteri Bizottságok

2018

Missziói és Ifjúsági Bizottság

Dr. Pótor Imre

Dr. Pótor Imréné

Ács Ferenc

Miklovich Géza

Király Ákosné

Csalah Attila

Juhász Istvánné

Debreceniné Szabó Éva

Kiss István

Szabóné Széles Erzsébet

Szilágyiné Bodnár Anett

Tóthné Baráth Mária

Cs. Kovács Sándorné

 Mándi Zoltán


                           Számvizsgáló Bizottság

  Dr. Pótor Imre

Ács Ferenc

Miklovich Géza

Deák Zoltán

Filep István

Juhász Istvánné

Domokos R. István

 Kónya Ferenc

Lapos Zoltánné

Mándi Zoltán (2019.02.01-ig)

Maros József (2019.02.01-től)


Építési és Gazdasági Bizottság

  Dr. Pótor Imre

 Ács Ferenc

Miklovich Géza

 Páll Endre

Filep István

Csobolya László

Kántor János

Szűcs László

ifj. Szűcs László

Maros József

 Dr. Kósa Levente

 Mile Károly

Koncz Béla

Juhász Sándor


Tűzvédelmi Bizottság

Dr. Pótor Imre

Ács Ferenc

Miklovich Géza

Csobolya László

Király Ákos

Uszkay Bertalan

Kónya Ferenc

Lapos Tibor

Tóth András


Diakóniai Bizottság

Dr. Pótor Imréné

Cs. Kovács Sándorné

Dr. Balázsy Erzsébet

Lapos Tiborné

Szigeti Miklósné

Debreceniné Szabó Éva

Lapos Zoltánné

Tóthné Baráth Mária

Elek Endréné


Templom és Templomkert Gondozási Bizottság

Ács Ferenc

Miklovich Géza

Dr. Pótor Imréné

Juhász Istvánné

Lapos Tiborné

Szigeti Miklósné

Deák Zoltán

Kántor János

Lapos Tibor

 Mándi Zoltán (2019.02.01-ig)

Toldi Zsigmond

Tóth András

Kovács Gyula

Szabóné Széles Erzsébet

Lapos Zoltánné

Révész S. Gyula

Gergely Gábor (2019.02.01-től)


Technikai Bizottság

(számítógép, internet, hangosítás,

pályázat írása, emlékek összegyűjtése)


Cserepes Sándor

 Domokos R. István

Juhász István

Maros József


Rendezvényszervezői Bizottság

Ács Ferenc

Miklovich Géza

Dr. Pótor Imréné

Dr. Balázsy Erzsébet

Debreceniné Szabó Éva

Juhász Istvánné

Kántor János

Lapos Zoltánné

Szabóné Széles Erzsébet

Tóthné Baráth Mária

Szilágyiné Bodnár Anett

Varga György

Sütő Istvánné


Leltározási Bizottság

Dr. Pótor Imre

Ács Ferenc

Miklovich Géza

Sütő Istvánné

Kántor János

Juhász Istvánné

Deák Zoltán

Maros József

Ellenőrök:

Kónya Ferenc

Dr. Kósa Levente

Domokos R. István